vitrum-grande-v1-orbis

Vitrum Grande V1 Orbis

– to ramki z hartowanego szkła z chromowanymi obwódkami przycisków. Po znakomitym przyjęciu przez klientów naszych szklanych płytek przycisków z serii Vitrum Grande V1 postanowiliśmy przygotować nowe modele, tym razem z przyciskami okrągłymi.

Vitrum Grande V1 Orbis to elegancka i stylowa forma, która bez wątpienia doda blasku każdej łazience. Co więcej – płytki pozwalają, oprócz standardowego, także na montaż SLIM, dzięki czemu płytki wystają tylko 4 mm ponad powierzchnię ściany.

Płytki Vitrum Grande V1 Orbis pasują do stelaży podtynkowych KK-POL Economic, Premium i standard oraz KK-POL Professional wolnostojący, do zabudowy niskiej i do zabudowy ciężkiej.

plytki-orbis
Szklane płytki przycisków produkcji KK-POL cieszą się dużym zainteresowaniem, gdyż doskonale wpisują się w nowoczesne wnętrza. Szkło i metal to hasła niezmiennie charakteryzujące współczesne budownictwo. Choć płytki przycisków to małe detale, odpowiednio dobrane potrafią istotnie odmienić charakter pomieszczenia. Dlatego planując nie tylko aranżację nowego pomieszczenie, ale i remont, warto skorzystać z naszych propozycji. Polecamy.
schem-vtrum-orbis


Oferta Vitrum Grande V1 Orbis >>