Uzupełniając naszą ofertę wprowadziliśmy do asortymentu ceramikę łazienkową, w tym eleganckie miski wiszące WC ELAN. Przygotowaliśmy dla nich dwie, różniące się wyglądem deski sedesowe.
Miski sedesowe ELAN to modele bezkołnierzowe, dzięki czemu zminimalizowane są miejsca osadzania się brudu, a tym samym ułatwione jest utrzymanie czystości. Ponadto miski cechuje tzw. ukryty montaż – śruby, na których osadzona jest miska, są niewidoczne. A zatem miski ELAN to estetyka i wygoda! Polecamy.

Proponujemy do nich eleganckie, wysokiej jakości deski sedesowe wykonane z duroplastu, który zmniejsza dyskomfort podczas kontaktu z zimną powierzchnią deski. To szczególnie estetyczne tworzywo, wyglądem przypomnające ceramikę, jest twarde i sztywne. Oferujemy dwa, odmienne wzorniczo modele, które powinny ułatwić dopasowanie do zróżnicowanych stylistycznie wnętrz. Jeden z nich to bardzo cienki model SLIM.

Te wolnoopdajace, wypinane deski są łatwe w utrzymaniu czystości. Dysponują powłoką antybakteryjną. Obie pozwalają też na szybki montaż i demontaż.

Ceramika łazienkowa >>>