Po raz kolejny KK-POL został doceniony w ramach prestiżowego rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm dziennika “Puls Biznesu” i otrzymał tytuł “Gazeli Biznesu 2017”. Przypomnijmy, że w każdej edycji rankingu badane są wyniki firmy za pełne trzy poprzedzające lata, a zatem pod uwagę brany jest dynamiczny rozwój firmy, przede wszystkim wzrost przychodów ze sprzedaży. Doceniane są firmy, które musiały rozpocząć działalność przed 2014 rokiem i doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Ponadto w roku 2014 poziom przychodów musiał być większy niż 3 mln zł.

Wyróżnienie odnotowujemy oczywiście z satysfakcją, gdyż jest potwierdzeniem dobrze obranego kierunku i strategii rozwoju firmy. Docenienie sukcesów to także motywacja do dalszej, intensywnej pracy i szefów, i załogi.

Rankingi Gazele Biznesu przygotowywane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group, do której należy „Pulsu Biznesu” oraz dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii.