У вас виникли запитання? Вам потрібна допомога? Телефонуйте: +48 734 194 236 (Пн – Пт: 8.00 – 16.00)

Шановні пані та панове,

для забезпечення високої якості нашої продукції та її безперебійної роботи ми використовуємо матеріали найвищої якості, а виробничий процес контролюється на кожному етапі. Щоб забезпечити належне функціонування інсталяцій прихованого монтажу для унітазів і клапанів, дотримуйтесь інструкцій з монтажу та обслуговування.

Проте ми рекомендуємо вам ознайомитися з наведеними нижче порадами та рекомендаціями, на які особливо варто звернути увагу під час встановлення та використання наших продуктів.

Встановлюючи сантехнічні пристрої, слід подбати про те, щоб вони були належним чином захищені від пошкоджень та забруднення. Їх джерелом може стати сама установка інсталяції прихованого монтажу, а також інші ремонтні роботи, що виконуються в приміщенні. Тому слід використовувати заглушку труби, щоб запобігти потраплянню забруднень, таких як клейовий розчин, пил, сміття, всередину резервуара. Також слід убезпечити патрубки.

ІНСТАЛЯЦІЯ

• При регулюванні висоти встановлення інсталяції слід враховувати висоту установки унітазу і при необхідності додаткову стяжку підлогового покриття, виготовленого після встановлення інсталяції. Якщо таке передбачається, то висоту установки слід збільшити на її передбачувану товщину.

• Перед установкою інсталяції слід перевірити герметичність бачка, клапанів і з’єднань, а також стійкість кріплення рами до стіни та підлоги.

• Оскільки каркас не є опорною конструкцією для монтажу комплекту, кріплення гіпсокартонних листів безпосередньо до інсталяції не допускається. Є ризик пошкодити бачок.

Дивіться нашу відеоінструкцію з установки інсталяції прихованого монтажу для унітазу


ПІДКЛЮЧЕННЯ ВОДИ / НАПОВНЮВАЛЬНИЙ КЛАПАН

• Перед встановленням наповнювального клапана слід спочатку промити установку, щоб видалити всі можливі забруднення, які можуть бути в ній. Особливо гостро проблема постає у новозаселених будинках, де постійно тривають якість монтажні роботи. Ремонт водопровідної мережі, заміна труб, перебої з водопостачанням також можуть призвести до появи менших або більших частинок забруднення в системі, що спричинить закупорку фільтра.

• При монтажі шланга важливо обережно накрутити гайку на гнучкий провід (шланг), щоб різьба точно «увійшла» на місце. Інакше прокладка шланга не буде рівномірно встановлена по окружності патрубка клапана і виникне протікання.

• Не дозволяйте гнучкому шлангу перекручуватися під час прикручування до запірного або наповнювального клапана. Слід притримувати його, затягуючи інший кінець. Скручений тугий шланг буде мати тенденцію до розкручування і повертання патрубка клапана. Він може притиснути поплавок до передньої або задньої стінки і заблокуватися, а клапан може не закриватися або не відкриватися.

• Герметизація. За стандартом слід використовувати тільки ущільнення до торця патрубка наповнювального клапана – ущільнення на різьбі неприпустимо, оскільки це циліндрична, а не конічна різьба.

• Наповнювальний клапан слід розташувати в фіксаторах так, щоб поплавок клапана міг вільно рухатися і щоб була відповідна відстань від стінок резервуара – приблизно 1 см (можна просунути пальці руки).

• Згідно з інструкцією, запірний клапан слід встановлювати зі зливним патрубком (для шланга) в напрямку вгору-вперед або вгору-назад – шланг не повинен переплітатися з елементами системи важелів або лежати на ньому. У цьому випадку також буде важко зняти або вставити зливний клапан.

• Протікання води на корпусі клапана під час наповнення є нормальним для всіх замкнутих гідродинамічних клапанів (невелика кількість води повинна виходити через контрольний порт при відкритому клапані).

• Через якість води, яка спричиняє відкладення вапняного нальоту на мембрані наповнювального клапана, доцільно дотримуватися інструкцій щодо обслуговування продукту, що полягає в очищенні компонентів клапана, таких як мембрана, кришка мембрани (ідеальний зазор), напрямна та ситечко під проточною водою.

• У випадку наповнювального клапана ZN3 слід пам’ятати, що зміна рівня наповнення встановлюється за допомогою ступінчастого регулювання. У разі спроби плавного регулювання за допомогою регулювального гвинта важіль клапана забиває контрольний отвір і клапан перестає наповнюватися.

• Встановлюючи наповнювальний клапан у змивний бачок, слід бути обережним, щоб не засунути переливну трубу зливного клапана, оскільки це змінює положення правої тяги клапана, а система важелів може утримувати зливний клапан у розблокованому положенні або положенні, яке не дозволяє стовпу води в резервуарі повністю притиснути ущільнення до призми на дні резервуара, і це спричинить витік води з резервуара в підвісний унітаз. Очка тяг зливного клапана повинні бути на одному рівні.

• Встановлюючи наповнювальний клапан, слід бути обережними, щоб не натискати на ліву тягу, оскільки це може призвести до часткового від’єднання фіксатора нижнього поплавка – у користувача буде лише «велика» вода, оскільки нижній поплавок завжди працюватиме.

• Пам’ятайте також, що не можна змінювати висоту встановленої для даного резервуара переливної труби – спеціальний клапан.

Дивіться нашу відеоінструкцію щодо підключення інсталяції до системи водопостачання та каналізації та закріплення унітазу

ЗЛИВНИЙ КЛАПАН / КНОПКОВА ПАНЕЛЬ

• Зливний клапан – через якість води – слід періодично обслуговувати, особливо прокладку, на якій може осідати вапняний наліт і спричинити неправильне прилягання прокладки до призми, наприклад, через відокремлення частинок осаду та пробивання прокладки в місці примикання до призми, а отже, і протікання.

• Штовхачі. Щоб унітазний комплект працював належним чином, при установці панелі змиву необхідно правильно обрізати штовхачі. Якщо їх залишити необрізаними або неправильно обрізаними, вони можуть заблокувати механізм важеля, що спричинить протікання. Занадто довгі штовхачі можуть увійти в стремена тяг і неможливо буде натиснути на кнопку. Тяги, які піднімаються під час змиву, при падінні можуть зависнути на занадто довгому штовхачі.Спочатку слід відрегулювати зазор (~1 мм) між правим штовхачем і правою кнопкою і відрегулювати стосовно нього лівий штовхач. Занадто щільне встановлення може призвести до зависання правої тяги і протікання.

Перегляньте нашу відеоінструкцію про установку панелей змиву

МОНТАЖ УНІТАЗНОЇ ЧАШІ

• При монтажі підвісної чаші до інсталяції слід звернути увагу на правильне обрізання з’єднувальних патрубків відповідно до інструкцій – занадто довгі патрубки можуть проштовхнути промивну трубу, що спричинить протікання бачка (необрізані патрубки можуть навіть пошкодити резервуар) і підтікання в унітазі.

• Патрубки зволожувати мастильними матеріалами (ніколи милом) – допускається засіб для миття посуду. Патрубки “вгвинчуються” в промивну трубу або зливне коліно, а не всуваються.

• При установці унітазу спочатку “пригвинчуємо” обрізані патрубки до промивної труби та зливного коліна, а потім надіваємо на них чашу.

• Для чаші зі зливним патрубком з краплями глазурі слід використовувати прозорий гідравлічний силікон.

ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛАПАНІВ СИСТЕМИ KK-POL ECONOMIC

Дивіться нашу відеоінструкцію – як зняти наповнювальний і зливний клапан, і чим почистити?

АКСЕСУАРИ І ЗАПЧАСТИНИ

Як виробник ми маємо повний асортимент запчастин, які постійно доступні в нашому інтернет-магазині. Ви знайдете там зокрема:
запчастини для клапанів прихованого монтажу унітазів;
запчастини до зливних та наповнювальних клапанів;
aксесуари;
сидіння для унітазу.

Запрошуємо Вас >> sklep.kkpol.com


Вам потрібно більше інформації?
Зв’яжіться з нами: pomoctechniczna@kkpol.com, тел.: +48 22 789 06 23 w.105, моб.тел.: +48 734 194 236 (Пн – Пт: 8.00 – 16.00)

Ви хочете повідомити про пошкоджений продукт? Ви сумніваєтеся, що товар справно працює?
Перейдіть на сторінку повідомлень та позначення рекламацій
>>