У вас виникли запитання? Вам потрібна допомога? Телефонуйте: +48 734 194 236; +48 530 536 999 (Пн – Пт: 8.00 – 16.00)

Шановні пані та панове,

щоб подати рекламацію, будь ласка, заповніть форму нижче, вказавши, якщо можливо, детальний опис проблеми, включаючи назву та символ товару. Щоб полегшити діагностику проблеми, доцільно, якщо це можливо, зробити та надіслати фотографії, що показують пошкодження. Після отримання заяви наш співробітник зв’яжеться з вами протягом 24 годин, щоб з’ясувати проблему або запропонувати найкращий вихід з ситуації.

Позначте рекламаційні товари!

Щоб пришвидшити та полегшити процес виявлення проблеми, про яку повідомляється, використовуйте символи позначень на продуктах або елементах рекламаційних продуктів, що полегшить наше спілкування з вами та дозволить швидше діагностувати та реагувати на рекламацію.

Основні позначки можна нанести маркером на видному місці відповідно до наступного пункту:

N – не працює / працює неправильно
B – якийсь елемент відсутній
U – механічні пошкодження

Ми також радимо вам відвідати сторінку технічної підтримки, щоб отримати рекомендації та поради щодо встановлення та використання наших продуктів.  


  

  **Я даю згоду на обробку вищевказаних даних з метою розгляду поданої заяви.


  Інформаційне повідомлення
  Зауважте, що надіслані дані використовуються лише з метою ідентифікації заяв та контакту для з’ясування проблеми. Дані обробляються на підставі вашої згоди, в рамках виконання гарантійних договорів та у зв’язку з вимогами законодавства, що пред’являються до контролера, зокрема у зв’язку з виконанням умов гарантії. Відповідно до ст. 13 п. 1-2 Регламенту (ЄС) 2016/679 Європейського Парламенту та Ради від 27.04.2016 про захист фізичних осіб (GDPR) – інформуємо, що контролером ваших персональних даних є компанія KK-POL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (раніше: KK-POL KUCZYŃSCY spółka jawna) з місцезнаходженням за адресою: Warszawa, ul. Mleczna 40. Ваші персональні дані не будуть передаватись третій державі, ні міжнародній організації; Ваші дані зберігатимуться протягом періоду, необхідного для розгляду та завершення процесу рекламації, а також у зв’язку з виконанням вимог законодавства (наприклад, правил бухгалтерського обліку). Ми не передаємо, не продаємо та не позичаємо зібрані персональні дані третім особам, за винятком випадків, якщо це зроблено з чіткої згоди або на прохання клієнта, наприклад, у зв’язку з необхідністю виконання дій, пов’язаних із процесом розгляду рекламації (наприклад, контакт з сервісом). Водночас інформуємо, що ви маєте право вимагати доступу до вмісту ваших даних, їх виправлення, видалення або обмеження обробки, а також право на передачу даних. Ви також маєте право в будь-який час подати заперечення проти обробки ваших персональних даних. Повідомляємо, що ваші персональні дані не підлягають профілюванню. Згода може бути відкликана шляхом надсилання повідомлення на електронну адресу rodo@kkpol.com. Інформуємо, що ви маєте право подати скаргу до Голови Управління із питань захисту персональних даних щодо обробки даних.


  Інформація: pomoctechniczna@kkpol.com, телефон: +48 22 789 06 23 дод.24, моб.тел.: : +48 734 194 236; +48 530 536 999 (Пн – Пт: 8.00 – 16.00)