wood_dekcorFirma KK-POL oferuje szeroką gamę płytek przycisków do stelaży podtynkowych. Płytki przycisków (przyciski spłukujące, przyciski do WC) wytwarzane są w wielu wariantach kolorystycznych, z wykorzystaniem różnorodnych materiałów, a powierzchnie płytek są odporne na zarysowania. W wybranych modelach zastosowano przyciski wykonane z naturalnego drewna tekowego lub orzechowego. Płytki przycisków Dekor Grande to z kolei możliwość niemal dowolnej konfiguracji kolorystyki. Do wyboru jest wiele materiałów i struktur.

slimPłytki przycisków Vitrum Grande V1, Vitrum Grande V1 Orbis i Dekor Grande pozwalają na montaż SLIM, dzięki któremu mogą wystawać tylko 4 mm ponad powierzchnię ściany. Montaż SLIM gwarantuje wysoką estetykę i ułatwia utrzymanie czystości. Rozwiązanie firmy KK-POL oferuje sposób montażu należący do najcieńszych rozwiązań tego typu spotykanych na rynku. Czytaj więcej…

snitizedWybrane przyciski spłukujące pokryte są powłoką Sanitized® ograniczającą – dzięki jonom srebra – w 99% rozwój bakterii i drobnoustrojów, co gwarantuje najwyższą skuteczność wśród technologii stosowanych w płytkach przycisków dostępnych na rynku. Czytaj więcej…

W naszej ofercie:
  • PŁYTKI SZKLANE (pasują do stelaży podtynkowych KK-POL Premium, Standard, Economic oraz KK-POL Professional wolnostojący, do zabudowy niskiej i ciężkiej). Wysoką estetykę i łatwe utrzymanie zapewnia montaż SLIM.

Vitrum Grande V1 (duży wybór wersji kolorystycznych, chromowane obwódki przycisków)

Vitrum Grande V3 (złote obwódki przycisków z połyskiem)

Vitrum Grande V4 (złote matowe obwódki przycisków)

Vitrum Grande V1 Orbis (duży wybór wersji kolorystycznych, chromowane obwódki przycisków)

Vitrum Grande V3 Orbis (obwódki przycisków złote z połyskiem)

Vitrum Grande V4 Orbis (złote matowe obwódki przycisków)

  • PŁYTKI W DOWOLNEJ KONFIGURACJI (pasują do stelaży podtynkowych KK-POL Premium, Standard, Economic oraz KK-POL Professional wolnostojący, do zabudowy niskiej i ciężkiej). Wysoką estetykę i łatwe utrzymanie zapewnia montaż SLIM.

Dekor Grande V1 (modele na zamówienie)

  • PŁYTKI Z TWORZYWA w wielu konfiguracjach kolorystycznych i oryginalnej stylistyce (pasują do stelaży podtynkowych KK-POL Premium, Standard, Economic oraz KK-POL Professional wolnostojący, do zabudowy niskiej i ciężkiej)

M11 V1 (duży wybór wersji kolorystycznych, chromowane obwódki przycisków)

M11 V3 (obwódki przycisków złote z połyskiem)

M11 V4 (złote matowe obwódki przycisków)

M08 V1 (duży wybór wersji kolorystycznych, chromowane obwódki przycisków)

M08 V3 (obwódki przycisków złote z połyskiem)

M08 V4 (złote matowe obwódki przycisków)

M06M08M10M11 (kilka wersji kolorystycznych, także w kolorze złotym – M08M11)

M01M02M03M04 (kilka wersji kolorystycznych)

  • KWADRATOWE PŁYTKI PRZYCISKÓW (płytki z tworzywa przeznaczone do stelaży podtynkowych KK-POL UNI)

P01

P01 V1

P02

  • PŁYTKI ZE SZCZOTKOWANEJ STALI – nierdzewne, superodoprne, do zastosowań w budynkach użyteczności publicznej (pasują do stelaży podtynkowych KK-POL Premium, Standard, Economic oraz KK-POL Professional wolnostojący, do zabudowy niskiej i ciężkiej)

M08 WANDALOODPORNA


Zobacz nasz wideoporadnik poświęcony montażowi płytek przycisków.


Katalog płytek przycisków >>

Katalog wszystkich produktów >>