Компанія KK-POL

була заснована у 1994 році. За ці роки вона зміцнила свої позиції на польському ринку як виробник сантехнічного обладнання, приладів та аксесуарів. Сьогодні, будучи беззаперечним лідером у виробництві наповнювальних та зливних клапанів, компанія все більший акцент робить на розвиток виробництва інсталяцій прихованого монтажу. Вона є також одним з найбільших виробників кнопок змиву для унітазів. У 2019 році в асортимент компанії увішла санітарна кераміка – унітази.

Головний офіс та виробничі підприємства

Завдяки двом заводам у Польщі, де виготовляються інсталяції прихованого монтажу та панелі змиву, компанія KK-POL потрапила в топ найбільших виробників у цій галузі в Європі.
• Виробничий завод № 1 у Станіславові Першому у ґміні Непорент був відкритий у 2002 році. У 2007 році його модернізували та розширили. Була проведена, зокрема, модернізація та розширення складської та офісної частин.
• Виробничий завод № 2 у Майдані в ґміні Вьонзовназапущений в 2012 році на площі 10 тис. кв.м². Понад 4 тис. м² становлять виробничі та офісні приміщення. Запуск нового виробництва дозволив розширити асортимент продукції за рахунок унітазів і бачків відкритого типу. У травні 2016 року розмір заводу збільшився на 20 тис. м², що значно розширює можливості розвитку. У 2020 році було додано ще 2 тис. м² нового багатоярусного складу готової продукції.

Виробництво

Виробничий процес охоплений системою управління якістю відповідно до ISO 9001. Виробництво базується на термопластавтоматах останнього покоління визнаних світових компаній: Engel і Arburg із зусиллям затиску до 7000 кН. Значну частину цього процесу на найважливіших його технологічних етапах виконують інтегровані з ливарними машинами промислові роботи – маніпулятори. Для виробництва використовується тільки первинна сировина від відомих компаній світового рівня. Обробляються PP, PE, PS, ABS, POM, термопластичні еластомери.

Лабораторії

Компанія KK-POL має власну науково-дослідну лабораторію. Вона дає змогу тестувати вироблену продукцію на повну відповідність польським та європейським стандартам, а також внутрішнім процедурам тестування. Лабораторія обладнана такими стендами:
• для гідравлічних випробувань, що дозволяє проводити випробування в області герметичності під статичним і динамічним тиском, швидкості потоку і часу наповнення, гідроудару, стійкості до тиску, перевірки залишкового рівня, швидкості потоку при витоку тощо,
• для випробувань на міцність, що дозволяє проводити випробування на розтягання, вигин, момент затягування та статичне навантаження тощо,
• для циклічних випробувань наповнювальних і зливних клапанів, панелей змиву і механізму розблокування, вимірювання сили розблокування спускових механізмів тощо,
• контрольно-вимірювальні, що дозволяють проводити вимірювання, які підтверджують виконання конкретних специфікацій.

 

Партнери


Контакти >>